Všeobecné podmínky   

Web www.memza.cz je zpravodajský a diskusní web orientovaný na výběr zajímavých článků z oblasti ekologie. Naším dalším cílem je soustředit na jednom místě odkazy na co nejvíce informačních systémů s tématem ochrany přírody a životního prostředí. Chceme tak každému usnadnit cestu k získání dostatečného množství argumentů k vytvoření vlastního nezávislého názoru.

Registrací se zavazujete nepřispívat na webových stránkách „www.memza.cz“ pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání. Souhlasíte s tím, že „www.memza.cz“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „www.memza.cz“ neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „www.memza.cz“ zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Odesláním příspěvku na stránky „www.memza.cz“ přebírá jeho autor odpovědnost za obsah a za případné následky, které by z něj mohly vzniknout. Administrátor „www.memza.cz“ si jako provozovatel tohoto webu vyhrazuje právo smazat příspěvky obsahující vulgární výrazy, propagující rasismus, pornografii, či jinak odporující zákonným normám.

Při psaní přispěvatel dodržuje zásady slušnosti. Příspěvky s hrubým, urážlivým, nebo jinak nevhodným obsahem mohou být vymazány a jejich autorům může být v případě nutnosti zakázán přístup.

Pouze provozovatel/administrátor webu www.memza.cz rozhoduje o uveřejnění či odstranění jakéhokoli obsahu, vkládaným jednotlivými registrovanými uživateli. Příspěvky nově registrovaných uživatelů.

Další pravidla:

1) Platí zákaz šíření jakéhokoliv nelegálního obsahu (např. audio, video, foto apod.). Opakované šíření odkazů.

2) Web neslouží k osobnímu prospěchářství. Akceptovány nebudou zejména nabídky produktů či služeb, reklamní bannery jakékoliv velikosti, odkazy na komerční stránky uživatelů (nebo jakékoli jiné komerční stránky - e-shopy apod.) či nabízení přístupu na FTP či HTTP servery za jakýkoliv finanční obnos.

3) Je zakázáno jakkoliv porušovat zákony. Na webu je zakázáno jakékoliv rasistické a xenofobní vyjadřování, osobní útoky na uživatele, propagace drog, poptávaní propagace nelegálního audia a softwaru a zveřejňování linku na ně, explicitní sexuální tématika a podobně.

4) Každý uživatel má právo na jeden profil.